Екологічно чисте і водночас претензійне, статусне покриття даху з першого погляду вигідно вирізняє будинок перекритий черепицею серед багатьох. Компанія Аероблок пропонує всі види керамічної черепиці: конькова, підкінькова та класична модель «Бобрівка». Якісне виконання, різноманітність відтінків допомогли нашій натуральній черепиці зайняти достойне місце на покрівельному ринку України.

Черепиця Аерок – це натуральний сертифікований екопокрівельний матеріал високої якості. Всі етапи виробництва проходять жорсткий контроль для гарантованого, ефективного та довговічного строку експлуатації. Кожен етап виробництва технологічний, тому забезпечення виробництва новітнім обладнанням значно прискорює процес та забезпечує надійність, чіткість дотримання інструкцій виготовлення черепиці.

Зробити вірний вибір серед розмаїття форм та кольорів керамічної черепиці допоможуть менеджери компанії. Нам не важливо чи то приватна особа, чи велике підприємство, але фахове обслуговування, обґрунтовані консультації, швидке укладання договору та оформлення доставлення чи самовивозу зі складів Львова та Івано-Франківська є однаково важливим для Аероблоку. Лояльна цінова політика та великий вибір кольорової гами черепиці всіх типів роблять нашу популярною на ринку будівництва.

Класична форма черепиці, так звана «Бобрівка», виготовляється з чіткими розмірами 380х180, вагою 2 кг за штуку. Такий покрівельний матеріал широко використовується для покривання різних типів дахів завдяки наявності спеціальної захисної оболонки. Вона ефективно захищає від непогоди та володіє високою морозостійкістю. Фахівці рекомендують чітко прораховувати кількість необхідної черепиці для покрівельних робіт із розрахунку потреби розходу 36 штук на 1 м2. Спеціалісти наголошують на властивостях черепиці, які якісно вирізняють її серед інших покрівельних матеріалів: не підтримує горіння та не піддається процесу гниття. Черепиця Аерок стійка та не вигоряє під впливом сонячного проміння, що виключає зайву потребу додаткового обслуговування. Родзинкою позитивних характеристик є властивість не шуміти під дощем. Достатня різноманітність фактури та кольорів дозволяють створювати неперевершені рішення, які ідеально вписуються в будь-який стиль споруди, створюючи неповторну автентичну композицію.

Монтаж кінькової частини даху виконується керамічною черепицею типу конькова, яка своїм забарвленням та фасоном має відповідати загальній стилістиці покрівлі. Компанія Аероблок доставить у всі регіони конькову черепицю розмірами 360х160, морозостійку, натуральну. Виготовляємо черепицю з екологічної сировини високої якості з гарантіями надійності служби до 30 років. Розрахунок розходу даного типу черепиці 3 штуки на 1 метр погонний. Перед замовленням черепиці потрібно уважно оглянути зразки матеріалів, щоб переконатися в надійності бічних замків, зміцнюючих ребер, плавності та одноманітності хвиль, тощо.

Придбати підкінькову черепицю в Західних регіонах зі складів Аероблоку можна із замовленням доставлення в точку чи самовивозом. Цей вид керамічної черепиці важливий в технології укладання перекриття для забезпечення довголіття та якісного функціонування даху. Вона укладається в найближчому ряді від конька та несе відповідальне функціональне навантаження. Розмірні характеристики 260х180, вагою до 1,5 кг/шт із відповідними гарантіями та сертифікатами якості. Монтаж даху спеціалістами з використанням найкращого покрівельного натурального матеріалу – це надійний вклад в красу та комфорт вашого житла.