Компанія Аероблок тривалий час зберігає провідні позиції в будівельній галузі. Менеджери компанії докладають максимум зусиль для задоволення всіх потреб забудовників різних рівнів. Реалізація турецького цементу ПЦ-550 найкращої якості є одним з пріоритетних завдань фірми.

Цемент марки ПЦ-550 вирізняється відмінними характеристиками. Високоякісний цемент цінується як в будівельних, так і оздоблювальних процесах. Галузі, в яких використовується цей матеріал досить різноманітні: будівельна, промислова, транспортна, садівництво, тощо. Однорідність структури дозволяє ефективне використання цементу навіть у флористиці. Такий ефект досягається високими стандартами контролю та якісним обладнанням. Мала кількість домішок сприяє підвищенню якісних властивостей цементу. Такий підхід ефективний в підтриманні стабільної високої репутації не тільки самої сировини, а і компанії ADOCIM (Туреччина), і власне Аерок.

Швидкозастигаючий цемент все більше набуває популярності в сучасному ритмі будівництва. Зручним моментом в процесі виконання робіт є його здатність тверднути вже через три доби від проведення робіт. Момент затвердіння наступає у початковій фазі, тоді як в інших марках цементних сумішей така реакція наступає суттєво пізніше. Так строки виконання одних і тих самих робіт прискорюються вдвічі. Стійкість та міцність напроти – абсолютно не зменшуються. Ці показники ефективно використовуються для будівельних робіт у великих житлових комплексах, комерційному будівництві, дорожніх роботах.

Доставляння цементу ПЦ-550 в Україну відбувається водним сполученням. Виробники подбали про збереження всіх характеристик та властивостей на високому рівні, тому для логістики використовують високоякісні бігбеги з допоміжними поліетиленовими вставками. Цей інноваційний підхід крім захисту товару, ще й суттєво здешевлює витрати на транспортування. Саме завдяки такому підходу цінова політика Аероблок надзвичайно лояльна та вигідна не залежно від обсягів цементу, замовленого клієнтами.

Цемент ПЦ-550 розфасований у мішки гігроскопічні, вага складає 25 кг, для зручності транспортування та збільшення терміну експлуатації. Фахівці компанії Аерок відстежують потреби споживачів та цінову політику на цемент в країні, тому у нас можна придбати його зі складів Івано-Франківська, Львова з мінімальною ціною.

Хімічний склад цементу відповідає вимогам чим забезпечує негорючість вашої майбутньої конструкції. Висока морозостійкість досягається якісним вмістом трьох кальцієвого силікату, процентне співвідношення якого становить до 50%. Відмінна міцність та однорідна структура суміші забезпечують хорошу міцність виготовленого бетону на стискання. Така перевага вигідно впливає на безпеку особливо у висотному будівництві, або конструкцій великих обсягів. Тому цемент ПЦ-550 ADOCIM входить до п’яти найпопулярніших марок України.

Орієнтація на якісне задоволення потреб споживачів у промислових та роздрібних обсягах зі збереженням сталих показників допомагає утримувати передові позиції компанії Аероблок на будівельному ринку. Ми відкриті до тривалої співпраці та дбаємо про репутацію товару і підприємства.